Paderiada 2018

Nasza Fundacja miała zaszczyt po raz kolejny wesprzeć  Sportowy Turniej Rodzin  zorganizowany przez Międzynarodową Szkołę Podstawową Paderewski w Lublinie – Paderiada 2018

Imprezie towarzyszyła zbiórka środków z przeznaczeniem na turnus rehabilitacyjny dla podopiecznej naszej Fundacji. Klaudia ma 12 lat i choruje na mózgowe porażenie dziecięce pod postacią obustronnego niedowładu kurczowego

Dziewczynka ma problem ze  spastycznością stóp, ma trudności z chodem i równowagą. Klaudia jest radosną i ciekawą życia dziewczynką. Uwielbia książki i śpiew. Ma ogromne szczęście – posiada kochających rodziców i brata, którzy wspierają ją na każdym kroku.

Wraz z bliskimi Klaudii zorganizowaliśmy kiermasz ciast. Dochód ze sprzedaży słodyczy oraz zbiórka środków przez uczniów Szkoły Podstawowej Paderewski pozwoli Klaudii na wyjazd na turnus rehabilitacyjny.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.