Teatr za Jeden Uśmiech

Cieszymy się ogromnie, że po raz kolejny w 2022 r. mogliśmy wspierać inicjatywy podejmowane przez Teatr za Jeden Uśmiech.  Mamy tym samym poczucie, że wraz z Teatrem za Jeden Uśmiech realizujemy wspaniałą misje niesienia radości tym którzy potrzebują tego najbardziej, przenosząc najmłodszych w kolorowy świat baśni.

W 2022 r. wsparliśmy organizację widowisk artystycznych dla dzieci przebywających w Szpitalu Dziecięcym przy ul. Prof. A. Gębali w Lublinie. Bajkowi artyście z okazji Dnia Dziecka zaprezentowali przedstawienie pt. „ W krainie Hatifnaków”,  we wrześniu mali podopieczni przebywający na oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie, mogli przez chwilę zapomnieć o troskach i problemach oglądając widowisko artystyczne pt:”NA WYSPIE TAMARU”, niosące piękny morał, że działanie razem jest bardzo ważne, a siła jest we wspólnej pracy. Ze względu na oddział onkologii i hematologii oraz obniżoną odporność dzieci, artyści zagrali ten spektakl na dworze przed oknami.

Oczywiście w przedświątecznym okresie chcemy wraz z Teatrem za Jeden Uśmiech przenieść dzieci przebywające w szpitalu w zaczarowany świat na spotkanie ze Św. Mikołajem. Spektakl pt.  „Święty Mikołaj w krainie Zimlandii” oraz  spotkanie ze Św. Mikołajem odbędzie się już 16 grudnia 2022r.