Wsparcie dla Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej

W tym szczególnym czasie zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, nie możemy zapomnieć o dzieciach przebywających w Domu Dziecka.

Dzięki ofiarności i pomocy ludzi o ogromnych sercach, mogliśmy przygotować wsparcie rzeczowe w zakresie najpilniejszych potrzeb dzieci przebywających w Domu Dziecka w Woli Gałęzowskiej.  W dniu 19 grudnia 2023 r. zawieźliśmy do Domu Dziecka paczki z odzieżą, bielizną i nowymi ręcznikami.  A w ramach gwiazdkowego prezentu postanowiliśmy sprawić dzieciom odrobinę radości poprzez roczną subskrypcja Pakietu Premium w  Netflix.

Dziękujemy wszystkim którzy nas w tej inicjatywie wspierali. Mamy nadzieję, że choć na chwilę, dzieci zapomną o troskach i zmartwieniach.  A z naszej strony zapewniamy, że zawsze mogą na nas liczyć!

W tym szczególnym przedświątecznym czasie udało nam się wesprzeć poprzez podarunki rzeczowe

Dziękujemy Fundacji Skakanka, która co roku wspiera dzieci z Domów Dziecka, za zaproszenie do wspólnego projektu dzięki któremu wszystkie dzieci z Domu Dziecka w Kijanach pow. łęczyńskim  otrzymały od Św. Mikołaja piękne upominki o których marzyły.

Cieszymy się ogromnie, że możemy podarować tym dzieciom chwilę radości i uśmiechu. Na podarunki od Mikołaja w Domu Dziecka w Kijanach czekało 29 dzieci w wieku od 3 do 17 lat. Wspólnie mogliśmy zadbać o to, żeby każde dziecko w tym wyjątkowym czasie, otrzymało wymarzony prezent.

Fundacja „ Skakanka” dziękujemy że jesteście  i że razem możemy więcej !